20.04.2020 sme zaslali oznámenie o možnosti spolupráce tridsiatim náhode vybraným zriaďovateľom sociálnych podnikov. Záujem ako aj kontext prijatých odpovedí nás primäl k výraznejšiemu prispôsobeniu crowdfundingovej kampane ich potrebám. Výsledkom je širšia možnosť podpory a benefitov pre tieto organizácie. Druhé kolo výziev k spolupráci bude postupne zaslané zriaďovateľom sociálnych podnikov a služieb – neverejným poskytovateľom. Následne chceme osloviť aj organizácie zriadené obcou alebo uzemným celkom. Ak máte záujem o registráciu využite formulár na podstránke “Registrácia

Predobjednané rúška + transparentná budúca cena:

Do projektu sa objednávkou špeciálneho setu crowdfundingových rúšok s garanciou budúcich nákupných cien zapojili nasledujúce organizácie. Sú tak zaradené aj do budúceho bezplatného odberu charitatívnej nadprodukcie ochranných rúšok. Môžete ich podporiť aj zdieľaním url adresy crowdfunding projektu s ich jedinečným identifikátorom – affiliate kódom. Z predobjednávok a neskôr aj komerčných objednávok, získaných cez daný odkaz, tak okrem extra rúšok k predobjednávke, ktoré bude môcť predobjednávateľ darovať organizácii podľa vlastného výberu (aj mimo organizácií z bezplatného odberu), bude affiliate organizácia podporená objemom 5% sumy objednávky. 

Organizácie ktoré predobjednali ruška v rámci špeciálnej ponuky

Tieto organizácie sociálneho významu môžete ďalej podporiť predobjednaním ochranných rúšok, alebo zdieľaním ich odkazu na túto kampaň.

Bezplatný odber:

Predobjednané rúška + transparentná budúca cena:Do projektu sa registráciou a zdieľaním affiliate odkazu aktívne zapojili nasledujúce organizácie. Sú tak zaradené do budúceho bezplatného odberu charitatívnej nadprodukcie ochranných rúšok. Môžete ich podporiť aj zdieľaním url adresy crowdfunding projektu s ich jedinečným identifikátorom – affiliate kódom. Z predobjednávok a neskôr aj komerčných objednávok, získaných cez daný odkaz, tak okrem extra rúšok k predobjednávke, ktoré bude môcť predobjednávateľ darovať organizácii podľa vlastného výberu (aj mimo organizácií z bezplatného odberu), bude affiliate organizácia podporená objemom 5% sumy objednávky. 

Organizácie zaradené v programe rúška zdarma

Tieto organizácie sociálneho významu môžete podporiť predobjednaním ochranných rúšok, alebo zdieľaním ich odkazu na túto kampaň.